index-1

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która zrobi wszystko, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Zaopiekują się Tobą specjaliści z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

W Diamentowej Klinice najważniejsze jest zadowolenie, satysfakcja i bezpieczeństwo Pacjentów. W związku z tym podążamy za najnowszymi trendami w kosmetologii i medycynie estetycznej, stale doskonalimy nasz warsztat i podnosimy kwalifikacje na licznych szkoleniach i konferencjach.

Klinika mieści się w centrum miasta, w Sport Hotelu w strefie SPA&Wellness. Cisza i spokój tego miejsca sprawiają, że zabiegi stają się przyjemnością.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, dyskrecję oraz indywidualne podejście do Twoich potrzeb.

dr Anna Mazur

  • dyplomowany lekarz medycyny estetycznej
  • członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku
  • specjalista chorób oczu

Wykonuje profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej potwierdzone dyplomem medycyny estetycznej dla lekarzy oraz licznymi certyfikatami.

Dzięki precyzji i manualnym zdolnościom, a także dodatkowej specjalizacji w zakresie chorób oczu,  doskonale zadba o Twoją twarz i ciało, w szczególności o bardzo trudną okolicę oka.

Sylwia Wójcik

  • licencjonowany kosmetolog
  • specjalista w dziedzinie podologii

Zajmuje się usuwaniem odcisków i modzeli oraz pielęgnacją skóry stóp. Swoją pracę wykonuje z pasją i precyzją.

To otwarta i empatyczna osoba, dla której najważniejsze po wykonanym zabiegu jest zadowolenie Klienta. Poszerza wiedzę, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.