CENA ZABIEGU

Osocze bogatopłytkowe -450 zł

Fibryna bogatopłytkowa-450 zł

Osocze bogatopłytkowe + fibryna bogatopłytkowa-800 zł

Wypełnienie dłoni kwasem hialuronowym

Filorga Universal:
1 ampułka 1,2 ml – 750 zł
2 amułki 1,2 ml – 1400 zł

Filorga Volume:
1 ampułka 1,2 ml – 800 zł
2 ampułki 1,2 ml – 1500 zł

Juvederm Ultra 3:
1 ampułka 1 ml – 800 zł
2 amułki 1,2 ml – 1500 zł

Juvederm Ultra 4:
1 ampułka 1 ml – 850 zł
2 ampułki 1,2 ml – 1600 zł

ODMŁADZANIE DŁONI

Na dłoniach szybko widać skutki przemijającego czasu. Dłonie niszczą się każdego dnia, na przykład pod wpływem mroźnej zimy, od zmywania naczyń gorącą wodą lub od używania detergentów podczas sprzątania. Skóra staje się pomarszczona i mniej napięta. Często widać też na grzbiecie dłoni plamy starcze, czyli nieestetyczne przebarwienia.

Na szczęście medycyna estetyczna pozwala poprawić kondycję zniszczonej i pokrytej zmarszczkami skóry. Decydując się na kurację odmładzającą, można skorzystać z różnych opcji, zależnie od tego, w jakiej kondycji są dłonie i jakiego typu zmiany widać. Najskuteczniejsze będą zabiegi mezoterapii albo osocza bogatopłytkowego, a także uzupełnianie ubytków za pomocą kwasu hialuronowego.

Mezoterapia szybko niweluje wiotkość skóry i spłyca zmarszczki. Zastosowanie osocza niemal błyskawicznie regeneruje i poprawia kondycję skóry. Dodatkowo przyspiesza gojenie ran. Kwas hialuronowy znakomicie nawilża, napina i wygładza. Każda z przedstawionych opcji pomoże uzyskać młodszy wygląd dłoni.

 Jakie są efekty działania zabiegu?

– stymulacja i rewitalizacja skóry dłoni
– zwiększenie napięcia i elastyczności skóry dłoni
– nawilżenie skóry dłoni
– przyspieszenie procesów gojenia ran
– likwidacja przebarwień (plam starczych)

Jakie są przeciwwskazania?

– ciąża i karmienie piersią
– choroby krwi
– choroby nowotworowe
– infekcje skórne
– przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
– skłonność do tworzenia się blizn przerostowych

Mezoterapia, zwana też zastrzykiem młodości, polega na wstrzykiwaniu pod skórę odpowiednio dobranych preparatów. Działają one bardzo sprawnie, niwelując zmarszczki i zwiotczenie oraz napinając skórę.

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym polega na pobraniu krwi pacjenta i umieszczeniu pod skórą odwirowanych płytek krwi. Dzięki temu dochodzi do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Skóra nabiera lepszego kolorytu, staje się elastyczna i odżywiona. Praktycznie nie istnieje ryzyko reakcji alergicznej.

Również kwas hialuronowy czyni cuda. Aplikowany podskórnie żel ma za zadanie uzupełnić wszystkie ubytki, a tym samym pozbyć się zmarszczek i świetnie ujędrnić skórę.

Już po 1-2 tygodniach widać poprawę stanu skóry dłoni. Po 3-4 tygodniach skóra wygląda rewelacyjnie i można się cieszyć pełnymi rezultatami. Efekt utrzymuje się około 6-12 miesięcy, dlatego warto co jakiś czas powtarzać zabieg.