prx

CENA ZABIEGU

PRX-T33
4 ml -400 zł
2 ml-250 zł

ZABIEG PRX-T33

Nie każdego natura obdarzyła idealną cerą. Wiele osób musi zmagać się z zablokowanymi porami i łojotokiem. Inni walczą z bliznami i przebarwieniami. Często też trzeba sobie radzić z następstwami upływu czasu: zmarszczkami, utratą nawilżenia, zmniejszonym napięciem skóry.

Medycyna estetyczna wie, jak sobie z tym poradzić. I to bez potrzeby użycia igieł! Zabieg PRX-T33 to nowoczesny peeling medyczny, który bezboleśnie liftinguje, oczyszcza, rozjaśnia i odmładza skórę. Trwa bardzo krótko i nie pozostawia po sobie nieprzyjemnych efektów ubocznych, takich jak zaczerwienie, ból, opuchlizna, łuszczenie się skóry.

Jakie problemy koryguje zabieg?

– zmniejszenie napięcia skóry twarzy i dekoltu
– łojotokowa i zanieczyszczona skóra
– widoczne zaskórniki
– blizny potrądzikowe i inne
– przebarwienia
– rozstępy

Jakie są przeciwwskazania?

– ciąża i karmienie piersią
– podrażnienia skóry
– uczulenie na składniki preparatu
– aktywna forma opryszczki
– stany zapalne skóry
– zbyt silna opalenizna

Zabieg polega na nałożeniu i wmasowaniu w skórę odpowiedniego preparatu, a następnie kremu nawilżającego. Dzięki bezinwazyjności skóra nie ulega uszkodzeniom, więc zaraz po wyjściu z gabinetu można spokojnie podejmować zwykłe aktywności społeczne. Co ważne, peeling da się stosować także latem.

Efekty w postaci spłycenia zmarszczek, poprawy kolorytu, nawodnienia i napięcia skóry widoczne są niemal natychmiast. By stały się trwalsze i mocniejsze, polecana jest seria 5 zabiegów, a także zabieg przypominający co pół roku.